Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

30 lecie Domu Pomocy Społecznej w Cetuniu.

W piątek 21 czerwca 2013 roku Dom Pomocy Społecznej w Cetuniu obchodził Jubileusz 30 lecia działalności. Z tej okazji  odbyło się spotkanie z władzami  powiatu koszalińskiego, powiatowego centrum pomocy rodzinie, z władzami gminy oraz dyrektorami domów pomocy społecznej. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Koszaliński pan Roman Szewczyk, Sekretarz Starostwa pani Agnieszka  Maślińska dyrektorzy wydziałów pani Agnieszka Podgórska i pan Tomasz Hołowaty.

 

Powiatowe Centrum  Pomocy Rodzinie w Koszalinie reprezentowali pani Mirosława  Zielony – dyrektor PCPR  oraz Katarzyna Oryczewska i Anna Wyszyńska. W uroczystości uczestniczyli  również włodarze miasta i gminy Polanów panowie  Grzegorz Lipski  burmistrz i Piotr Górniak wiceburmistrz. Wśród gości nie zabrakło dyrektorów domów pomocy społecznej z powiatu koszalińskiego oraz z Bornego Sulinowa.

Uroczystość rozpoczęła się od pokazu slajdów, które przedstawiały  zachodzące zmiany w działalności domu w latach 1983 – 2013 r.  zarówno te dotycząca sprawowania opieki jak i zmian dotyczących warunków bytowych mieszkańców.  Komentarz do slajdów przedstawił dyrektor domu pan Józef Niwiński. Pracujące od początku powstania domu panie: Stefania Szczupakowska, Bernadeta Skowrońska, Lilla Lewandowska, Krystyna Bobro i Danuta Kułak oprócz kwiatów i listu gratulacyjnego otrzymały jubileuszowe upominki. Zaproszeni goście złożyli na ręce dyrektora domu życzenia dla pracowników oraz listy gratulacyjne i upominki.

Spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem.

Po godzinie 16:00 rozpoczęła się impreza integracyjna „Sobótka 2013”