Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Informacja

 

Informuję, że z dniem 31 grudnia 2015 roku Stowarzyszenie Niepełnosprawni w Domu i Środowisku w Cetuniu kończy realizację zadania publicznego zleconego przez Powiat Koszaliński w 2013 roku pod nazwą „Prowadzenie domu pomocy społecznej o zasięgu ponadgminnym dla osób przewlekle somatycznie chorych w Cetuniu, przeznaczonego dla 80 mieszkańców”.

 

Od dnia 1 stycznia 2016 roku zgodnie z uchwałą Rady Powiatu w Koszalinie nr VIII/55/15 z dnia 25 czerwca 2015 roku Dom Pomocy Społecznej w Cetuniu prowadzony będzie przez Powiat Koszaliński.

 

Jednocześnie informuję, że w dniu 30 listopada 2015 roku Wojewoda Zachodniopomorski wydał decyzję zezwalającą Staroście Koszalińskiemu na prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Cetuniu przeznaczonego dla 80 osób przewlekle somatycznie chorych od dnia 1 stycznia 2016 roku na czas nieokreślony.

 

Prezes Stowarzyszenia

        Józef Niwiński