Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Sobótka 2016

W piątek 24 czerwca br. w Domu Pomocy Społecznej w Cetuniu odbyła się impreza integracyjna pn."Sobótka 2016". Organizatorem spotkania byli Stowarzyszenie Niepełnosprawni w Domu i Środowisku w Cetuniu oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Kolejne Spotkanie Rodzin w Cetuniu

W sobotę 21 maja 2016 roku Dom Pomocy Społecznej w Cetuniu zorganizował kolejne spotkanie mieszkańców z rodzinami. Spotkanie bardzo udane dopisały rodziny pogoda i kuchnia. Zresztą najlepiej popatrzeć na zdjęcia. Do zobaczenia za rok.

Czytaj więcej...

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

W dniu 20 maja 2106 roku mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Cetunia uczestniczyli w Koszalinie w Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w ramach obchodów 750 lat Koszalina.

Czytaj więcej...

Informacja o projekcie

Projekt: „Zwalczamy nowotwory – program profilaktyki nowotworowej
w powiecie koszalińskim"
, dofinansowany w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz budżetu Państwa, Program PL13 Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu – Operator Programu Ministerstwo Zdrowia.

Czytaj więcej...